Kontakta oss

GLA Aircargo AB

Box 2010
438 11 Landvetter

Leveransadress

Flygfraktsvägen A-ingång
438 80 Landvetter

Kundtjänst

Öppettider: Må  – Fr 07.00 – 17.00
Tel:  +46 31 94 12 55
Fax: +46 31 94 60 39
cargoinfo@glagods.se

Transportavdelningen

Tel: +46 31 94 12 56
Fax: +46 31 94 12 63
glabilar@glagods.se

Ekonomiavdelningen

Tel:   +46 31 94 12 59
eco@glagods.se

Medarbetare

VD

Bo Lundberg

Tel: +46 31 94 12 52
Mail: bo.lundberg@glagods.se
VCard

Ekonomichef

Carol Whittam

Tel: +46 31 94 12 59
Mail: carol.whittam@glagods.se
VCard

Kund, affärsstöd & HR-chef

Marie Larsson

Tel: +46 31 94 12 99
Mail: marie.larsson@glagods.se
VCard

Produktionschef

Kalle Johansson

Tel: +46 31 94 12 94
Mail: kalle.johansson@glagods.se
VCard

Kundtjänst ansvarig

Marita Andersson

Tel: +46 31 94 12 66
Mail: marita.andersson@glagods.se
VCard

Terminal ansvarig

Mikael Plantin

Tel: +46 31 94 12 60
Mail: mikael.plantin@glagods.se
VCard

Säkerhet/reklamationer

Stefan Elwe

Tel: +46 31 94 14 93
Mail: stefan.elwe@glagods.se
VCard

Skiftledare terminal

Tel: +46 31 94 12 58
VCard

Godkänner du att vår webbplats använder sig av cookies som säkerställer funktionen av sidan samt förbättrar användarupplevelsen?

Vi sparar cookies för att göra ditt besök ännu bättre!

Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse på vår webbplats (förstapartcookies) det kan t.ex. vara en filtrering, ett sökresultat eller en kundvagn om det finns på hemsidan. Vi analyserar webbplatstrafik, användning (tredjepartcookies) för att göra varje enskild sida bättre för dig som besökare. Cookies kan även utnyttjas av Google, Facebook och andra sociala medier för annonsering. Ifall du väljer att inte godkänna kommer tredjepartscookies att stängas av. Vi sparar inte informationen längre än nödvändigt, ca 14 månader. Du kan när som helst ändra ditt val i sidfoten.